Крипто-форум crprogram.16mb.com

Програмування на Object Pascal, Lazarus, криптографія, криптоаналіз, шифри, вихідні коди, вирішення задач, приклади програм

Часовий пояс: UTC десь + 2 години
Розпочати нову тему Відповісти  [ 2 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Заголовок повідомлення: Darknet, invisible web, hidden web
СообщениеДодано: 13 сер 2016, 14:25 
Не в мережі

Повідомлень: 2
Invisible web,hidden web, deep web - Невидима мережа. - це частина всесвітньої мережі інтернет, зміст якої не індексуються стандартними пошуковими системами через певні причини.

У 2000 році Майкл К. Бергман сказав, що пошук в інтернеті можна порівняти з закиданням сітки на поверхню океану: багато чого може в неї потрапити, проте існує безліч інформації на глибині, яка до цієї "сітки" не потрапить. Більшість інформації похована глибоко в нетрях веб-сайтів і стандартні пошукові системи не знаходять її. Традиційні пошукові системи не можуть бачити чи витягувати вміст невидимої мережі. Та частка даних, що ними індексується, відома під назвою поверхнева мережа. Станом на 2001 рік об'єм невидимої мережі сягав розмірів, на кілька порядків більших за поверхневу мережу.


Повернутися наверх
  
 
 Заголовок повідомлення: Re: Darknet, invisible web, hidden web
СообщениеДодано: 13 сер 2016, 14:26 
Не в мережі

Повідомлень: 2
dark net — мережа, доступ до якої можливий лише через певне програмне забезпечення, налаштування чи авторизацію, часто з використанням нестандартних комунікаційних протоколів та портів. Типовими мережами такого типу є приватні мережі на кшталт Tor.

Якщо розглядати це явище в контексті індексованості контенту пошуковими системами, то терміном, протилежним до зашифрованого даркнету, є чиста мережа (або клірнет, з англ. clearnet) або поверхнева мережа.


Повернутися наверх
  
 
Показати повідомлення за:  Сортувати по:  
Розпочати нову тему Відповісти  [ 2 повідомлень ] 

Часовий пояс: UTC десь + 2 годиниcron
Роwеrеd bу рhрВB® аnd Hostinger web hosting